Вийшло друком п’яте число журналу Reporters, присвячене українським військовим
  13 Травня 2023

  Вийшло друком п’яте число журналу Reporters, присвячене українським військовим

  Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians, щоб отримати

  Вийшло друком нове число паперового журналу літературного репортажу Reporters №05/2023. Традиційно першими його отримають амбасадори та амбасадорки The Ukrainians Media.

  152 сторінки глибоких текстових і символічних візуальних історій — таким чином редакція хоче подякувати військовим за їхню відвагу та гідність і показати читачам війну такою, якою бачать її ті, хто на передовій. 

  «700 тисяч українців стали до лав української армії. Вчителі, будівельники, підприємці, письменники й лікарі — в окопах уздовж лінії фронту можна зустріти представників і представниць усіх фахів. Раптом усі вони стали військовими, і це тепер — чи не найповажніша з професій. Саме тому ми присвячуємо це число друкованого журналу нашим захисницям і захисникам», — говорить шеф-редакторка Reporters Марічка Паплаускайте. 

  У номері на читачів чекає зустріч з текстами не лише традиційної репортерської та письменницької команди, але й такими, що написані самими військовими. Серед них, наприклад, одна із сотні найвпливовіших жінок України, поетка й військовослужбовиця Ярина Чорногуз. 

  «Люди, які зараз воюють за Україну, не були народжені солдатами. Мені випадало зустрічати на фронті вчителів і айтівців, студентів та бізнесменів. Людей зі списку Forbes і безробітних, молодих і старих, жінок і чоловіків. Усі вони пішли воювати не тому, що мусили, а тому, що хтось же мусить. І жодної принципової різниці між тими, хто вже в армії, й тими, хто поки що не там, — не існує», — пише у колонці для цього числа журналіст і нині військовий Павло Казарін.

  Ще одна особливість цього числа — публікація найбільшого в історії видання репортажу, що містить понад 70 тисяч символів. «Бахмут.Фіксація» — це текст, складений з уривків майбутньої книжки письменника й журналіста Мирослава Лаюка. Спільно з фоторедактором Reporters Данилом Павловим вони двічі їздили в Бахмут і околиці, аби зафіксувати у тексті та фотографіях історичний момент битви за місто і правду.

  На обкладинці — фотографія українського військового на лінії фронту поблизу Бахмута Донецької області, зроблена у березні 2023 року парою фотографів Костянтином і Владою Ліберовими.

  Свіжий номер журналу Reporters першими отримають читачі The Ukrainians Media, які підтримують роботу команди щомісячними або річними внесками. У вільний продаж журнал потрапить традиційно за пів року, після анонсу наступного числа журналу. 

  Придбати попередні випуски можна тут


  ЯК ОТРИМАТИ ЖУРНАЛ?

  Друкований журнал виходить раз на пів року за підтримки Спільноти The Ukrainians — кола читачів, які підтримують видання щомісячними або річними грошовими внесками. Наклад обмежений і швидко закінчується. Першими нові примірники гарантовано отримують наші амбасадори та амбасадорки.

  Членство у Спільноті The Ukrainians на «Амбасадорcькому рівні» дозволяє отримувати свої примірники одразу, дає повний пакет переваг (перший доступ до контенту, розсилки, закриті події та клуби, мерч та інше), а головне — забезпечує життєстійкість наших медіа і допомагає якісній людиноорієнтованій журналістиці в Україні розвиватися, щоби змінювати суспільство. Долучайтеся!

  Можливість купити новий номер без членства у Спільноті The Ukrainians з’являється через п’ять місяців після його виходу.


  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00