Правила передруку


  NB! Це дуже нудний розділ, тому ми спробуємо виписати найважливіше коротко і зрозуміло.

  — Думки й погляди, висловлені авторами/ коментаторами у текстових публікаціях, можуть не збігатися із думками й поглядами редакції Reporters. або, у деяких випадках, наших партнерів чи спонсорів.

  — Усі фото-, відео- та аудіоматеріали використовуються за згодою авторів/творців. Якщо ми використовуємо візуальний контент інших авторів, то ставимо активне гіперпосилання на джерело. Якщо ми десь не зазначили авторства (вибачте, таке інколи трапляється), то напишіть нам, будь ласка. Ми зразу ж виправимо некоректність.

  — Якщо ви хочете використати фото Reporters., то зобов’язані зазначити авторів світлин з активним гіперпосиланням на оригінальну публікацію у форматі Петро Петренко / Reporters.. Використання текстових публікацій/ візуального контенту дозволяється лише у некомерційних цілях. Використання ілюстрацій у будь-яких цілях — заборонене. Не крадіть, будь ласка. Поважайте роботу інших людей.

  Повний передрук текстових публікацій чи фотопроектів (і 75% чи 99% — не хитруйте!) дозволений у одному випадку — лише якщо ми письмово вам це дозволимо. Передрук уривків (до 33%) текстів дозволений, але публікація на вашому ресурсі має містити активне гіперпосилання на оригінальну публікацію.

  — Якщо маєте сумніви щодо того, як правильно й легально використати матеріали Reporters., то пишіть нам на емейл — reporters@theukrainians.org.


  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00