Журнал

  Друкований журнал виходить за підтримки Спільноти The Ukrainians раз на пів року. Тираж обмежений і швидко закінчується. Першими нові примірники гарантовано отримують наші амбасадори та амбасадорки.

  Якщо ви хочете мати попередні номери або купити якийсь один окремо і ще не є учасником Спільноти, ви можете зробити це, оформивши замовлення на цій сторінці. Можливість купити новий номер з’являється через п’ять місяців після його виходу.

  Членство у Спільноті The Ukrainians на рівні «Амбасадор/ка» дозволяє отримувати свої примірники одразу, дає повний пакет переваг (перший доступ до контенту, розсилки, закриті клуби, мерч та інше), а головне — забезпечує життєстійкість наших медіа і допомагає якісній людиноорієнтованій журналістиці в Україні розвиватися, щоби змінювати суспільство. Долучайтеся!

  *Під словом «купити» мається на увазі здійснення одноразової пожертви у вигляді безповоротної фінансової допомоги на статутну діяльність ГО «УМІ» (The Ukrainians Media).
  Reporters — перший в Україні журнал літературного репортажу. Наша місія — шукати смисли поміж фактами. Наше поле — людські історії.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00