![Рани Київщини Рани Київщини](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/04/DAN09300-e1649527520998.jpg)
Рани Київщини
На початку квітня Київщину звільнили від окупантів. Світовими медіа розійшлися жахливі кадри з Бучі, росіяни фактично зрівняли із землею Бородянку.
У містечках досі розгрібають наслідки свавіль російських військових: оглядають та розміновують будинки і машини, шукають і вивозять тіла загиблих. У Бучі із братської могили витягли та передали на судмедекспертизу ще 67 тіл мирних жителів — у цій могилі біля церкви людей поховали місцеві комунальники.
Тим часом у Гостомелі нарешті змогли оцінити ступінь руйнування аеропорту «Київ-Антонов-2». Окрім «Мрії», росіяни знищили ще два літаки, і ще пʼять — пошкодили. Крім того, знищено диспетчерську вежу та адмінбудівлю, пошкоджено ангари.
Наслідки варварського знищення Бучі і Гостомеля зафіксував фоторедактор Reporters. Данило Павлов.
На ці знімки важко дивитися, але мусимо не оминути увагою і не забути жодного злочину окупантів.
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/04/DAN09276.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/04/DAN09292.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/04/DAN09322-scaled.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/04/DAN09435.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/04/DAN09664.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/04/DAN09654.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/04/DAN09551.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/04/DAN09545.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/04/DAN09635.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/04/DAN09365.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/04/DAN09265.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/04/DAN09774.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/04/DAN09833.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/04/DAN09780.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/04/DAN09996.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/04/DAN00175.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/04/DAN00136.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/04/DAN09226.jpg)
Дочитали до кінця! Що далі?
Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.
У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.