Рани Київщини
  9 Квітня 2022

  Рани Київщини

  На початку квітня Київщину звільнили від окупантів. Світовими медіа розійшлися жахливі кадри з Бучі, росіяни фактично зрівняли із землею Бородянку. 

  У містечках досі розгрібають наслідки свавіль російських військових: оглядають та розміновують будинки і машини, шукають і вивозять тіла загиблих. У Бучі із братської могили витягли та передали на судмедекспертизу ще 67 тіл мирних жителів — у цій могилі біля церкви людей поховали місцеві комунальники.

  Тим часом у Гостомелі нарешті змогли оцінити ступінь руйнування аеропорту «Київ-Антонов-2». Окрім «Мрії», росіяни знищили ще два літаки, і ще пʼять — пошкодили. Крім того, знищено диспетчерську вежу та адмінбудівлю, пошкоджено ангари.

  Наслідки варварського знищення Бучі і Гостомеля зафіксував фоторедактор Reporters. Данило Павлов

  На ці знімки важко дивитися, але мусимо не оминути увагою і не забути жодного злочину окупантів. 

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00