Дорога смерті. Масові вбивства у Бучі
  4 Квітня 2022

  Дорога смерті. Масові вбивства у Бучі

  Масові вбивства мирних мешканців Бучі, вчинені руками російських військових, за лічені години після оприлюднення стали новою сторінкою світової історії. 

  1 квітня Бучу звільнили від окупантів. Вже наступного дня мер міста Анатолій Федорук повідомив, що у братських могилах було поховано майже 300 містян, на вулицях лежать десятки тіл, деякі з них зі зав’язаними руками. Станом на ранок 4 квітня у місті поховали 330-340 вбитих росіянами цивільних.

  Фотографії з Бучі опинилися на перших шпальтах найвпливовіших ЗМІ. Серед фотографів, які зафіксували ці страшні злочини росіян, був також наш колега, документаліст Михайло Палінчак. Публікуємо серію його знімків із Бучі. 

  «У мене просто немає слів… Тіла цивільних, загиблих під час російського вторгнення, лежать на вулицях Бучі. Україна, 3 квітня 2022 року. Деяких місцеві мешканці поховали на подвір’ях своїх будинків», — прокоментував побачене Михайло Палінчак.

  За день до того Михайло також знімав наслідки злочинних дій російської армії на Житомирській трасі: «Дорога смерті. Ділянка траси Київ — Житомир всього за декілька кілометрів від Києва. Вбиті цивільні на узбіччі траси за 20 км від Києва, на дорозі, яка слугувала головним шляхом з Києва на захід України».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00