Жодна країна світу
  2 Січня 2024

  Жодна країна світу

  У вівторок, 2 січня, Росія здійснила черговий масований обстріл українських міст.

  За словами директора Фонду «Повернись живим» Тараса Чмута, це була наймасштабніша в світі комбінована ракетна атака з застосуванням гіперзвукової зброї. 

  «Жодна країна світу, — написав він у соцмережі Х, — ніколи не воювала з подібною зброєю. Жодна країна світу не відбила такі атаки». 

  Найбільше постраждали Київ та Харків, а також місто Вишневе Київської області.

  Внаслідок ворожої атаки загинули четверо людей, понад 100 поранені. 

  Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний повідомив, що вночі 2 січня основним напрямком удару стала столиця, а сили Протиповітряної оборони знищили 72 повітряних цілі: 10 із 10 випущених аеробалістичних ракет «Кинджал», три «Калібри» і 59 крилатих ракет Х-101/Х-555/Х-55. 

  Станом на 16:00 вівторка у Києві на місцях, які постраждали внаслідок обстрілу, продовжують працювати рятувальники.

  Детальніше — у репортажі фоторедактора Reporters Данила Павлова. 

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00