Наші святі
  3 Листопада 2023

  Наші святі

  У День усіх святих рідні сходяться на Марсове поле до своїх Героїв. Історія одного фото

  У День усіх святих, 1 листопада, Нове Марсове поле у Львові засвітилось кількома сотнями лампадок. Від початку великої війни тут ховають наших воїнів, у день вшанування мертвих — кожному віддають шану і памʼять.

  До могил цілий день сходяться люди, несуть своїм квіти і тихо до них говорять, як, мабуть, приходили інші живі роки тому — до воїнів УПА і УГА, що також спочивають на Марсовому. 

  У майбутньому влада Львова планує зробити тут меморіальний комплекс Героїв України — зі сквером і площею, де проводитимуть дні памʼяті і полеглих воїнів згадуватимуть публічно, усім містом. Та поки що тут зʼявляються свіжі могили й обличчя чоловіків і жінок з фотографій освітлюють нові лампадки. Велика війна триває.


  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00