Зверніть увагу: цей сайт стає архівним, але не засмучуйтеся. Тепер Reporters — не онлайн-медіа з друкованою версією, а навпаки: паперовий журнал, що виходить 4 рази на рік і має діджитал-доступ для нашої Спільноти. Долучайтеся, щоб читати і дивитися усі нові репортажі та фотоісторії на сайті The Ukrainians Media та регулярно отримувати свій друкований Reporters

    Біла темрява: подорож Антарктидою самотужки
    22 Березня 2019

    Біла темрява: подорож Антарктидою самотужки

    Девід Ґренн

    55-річний офіцер британської армії у відставці Генрі Ворслі вирішує самотужки піднятися на «Титановий Купол» — льодове утворення біля Південного полюса, що височіє на десять тисяч футів над рівнем моря. Століття тому це пробував зробити Ернест Шеклтон. Ворслі вирішив завершити справу свого кумира. Тільки Ернест йшов Антарктидою з цілою експедицією, а Генрі — самотужки.

    «Температура сягала мінус сорока градусів за Фаренгейтом, а відчувалась іще нижчою, через вітер, який збивав льодові крижинки у сліпучу хмару. Вони настільки дезорієнтували чоловіка, що він перекинувся, відчуваючи, як власні кістки б’ються об землю», — починає історію журналіст.

    Девід Ґренн — штатний автор The New Yorker із 2003 року. Автор книжок «Killers of the Flower Moon», яка отримала Edgar Award і потрапила до короткого списку National Book Award;  «The Lost City of Z» про Амазонку, за якою зняли однойменний фільм; «Trial by Fire», за яку отримав нагороди George Polk Award та Silver Gavel Award тощо. Одна з останніх його книжок, «Біла темрява», — про подвиг Генрі Ворслі.

    Якісно написаний репортаж, що складається з шести розділів, проілюстрований численними картами, фото та оригінальними аудіо.

    Читайте мовою оригіналу за посиланням.  

    Фото — Shackleton Foundation.

    Дочитали до кінця! Що далі?

    Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

    У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

    Щотижня надсилаємо
    найцікавіше

    0:00
    0:00