Жити далі. Вийшов друком шостий номер журналу Reporters
  27 Березня 2024

  Жити далі. Вийшов друком шостий номер журналу Reporters

  Щоб отримати свій примірник, приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians

  Друкований журнал літературного репортажу виходить вшосте. Reporters №06/2024 — про те, як українцям, які переживають різні, подекуди незіставні досвіди війни, жити одне з одним далі: у втомі і надії, вдома і за тисячі кілометрів, з болем і у спробах знайти ґрунт, з якого проростуть емпатія, прийняття і єднання. Першими свої примірники традиційно отримають амбасадори та амбасадорки The Ukrainians Media.

  ПРО АВТОРІВ

  160 сторінок репортажів від Віри Курико, Світлани Ославської, Олени Лівіцької, Альони Савчук, Данила Павлова, Ольги Омельянчук, Ганни Грабарської, Сергія Коровайного, В’ячеслава Ратинського, Наталії Нагорної та інших. До номера також увійшли колонки письменників Артема Чеха та Андрія Любки, репортерок Христини Коціри та Ярослави Тимощук, польського журналіста Павла Решки та хорватської авторки Славенки Дракуліч.

  На обкладинці — світлина від фоторедактора Reporters Данила Павлова. Це герої репортажу «Фасолька і Мірошка» — ветеран російсько-української війни Сашко Фасоля і його дівчина Анна Мірошніченко. На двох вони мають три коліна — і жодної стопи. Обидва стоять на силі й бажанні жити далі.

  ІСТОРІЇ У НОМЕРІ

  До журналу увійшли текстові і візуальні історії про те, що «везуть» із собою українці, покидаючи окуповані території, і про те, чому інші залишаються в обстрілюваних селах; про українське покоління, яке народиться для життя, а не для боротьби, і про те, чому війна ніколи не закінчується у день, коли закінчується війна; про драму довкола військового пантеону і чому не можна мірятися смертями; про майбутнє повернення з фронтів і про потребу знайти і поховати загиблих на війні; про чернігівців, які повернули драмтеатру сцену після влучання балістичної ракети, і про Посад-Покровське, де немає жодного цілого будинку, але жінки фарбують нігті, сіють озиму пшеницю і святкують життя.

  «Ми сваримося у соцмережах і поміж собою. Через справді важливі речі і через дрібниці. Часом змусити нас забути про “срачі” можуть хіба нові, масштабніші за попередні, атаки з повітря й землі на наші міста. (…) Ворог у всіх нас один, і він зовні. Тож відповідальність кожного українця сьогодні — гідно чинити опір і піклуватися про своїх, аби лишатися сильними», — пише у редакторській колонці Марічка Паплаускайте.

  ЯК ОТРИМАТИ

  Журнал поки доступний лише для Спільноти The Ukrainians Media, за чиєї підтримки виходить друком. Тим часом придбати можна англомовний спецвипуск Reporters із 155 ключовими документальними кадрами повномашстабного вторгнення Росії в Україну.  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00