Як бути людиною: чоловік, якого виростили вовки
  29 Липня 2019

  Як бути людиною: чоловік, якого виростили вовки

  Меттью Бремнер

  Покинутий у семирічному віці Маркос Родрігес Пантоха протягом п’ятнадцяти років виживав серед природи. Як він сам розповідає, його прийняли, захистили і виростили вовки. У співжитті з ними хлопець втратив людську мову, почав гавкати, гарчати й вити. Одного дня його знайшла поліція — він ховався в горах, загорнутий у шкіру оленя.

  Протягом пів сторіччя відтоді, як на хлопця натрапили у глушині, йому було важко догодити суспільству. Він жив у монастирях, покинутих будівлях і гуртожитках по всій Іспанії. Перебивався випадковими заробітками на будівництві, у нічних клубах і готелях. Його грабували та експлуатували. Уникали, вважали незграбним, цуралися. «Більшу частину життя серед людей мені було погано», — каже Родрігес.

  Чи важко бути людиною — цілком та мовою оригіналу читайте за посиланням.

  Ілюстрація ― Óscar Corral/El Pais

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00