«Я ледь не плакала»: коронавірус шокує вагітних китаянок
  27 Лютого 2020

  «Я ледь не плакала»: коронавірус шокує вагітних китаянок

  Александра Стівенсон

  Зал очікування гонконгської лікарні заповнений десятками жінок у саморобних захисних костюмах. Їхнє волосся щільно прикрите душовими шапочками, а дощовики — туго застібнуті на блискавку поверх зимових пальт. Заскочені спалахом коронавірусу та стривожені вагітні годинами чекають у лікарні, аби потрапити до єдиного доступного лікаря.

  Перевантажена медична система відтісняє їх на другий план. Для тисяч вагітних китаянок народження дитини перетворюється на надскладне випробування. Гінекологічні кабінети й більшість місцевих лікарень зачинено. В тих, що досі працюють, критично бракує персоналу. Матері не можуть щепити новонароджених. А у закритому на карантин Вухані жінки взагалі ризикують залишитися без будь-якої медичної підтримки.

  Про те, як вагітні китаянки намагаються безпечно народити під час епідемії, читайте у репортажі The New York Times мовою оригіналу.

  Фото: Giulia Marchi / The New York Times

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00