Трагедія війни Саудівської Аравії
  21 Лютого 2020

  Трагедія війни Саудівської Аравії

  Деклан Уолш

  Трирічний хлопчик мовчки лежить на лікарняному ліжку у високогірному місті Хадджа. Він більше подібний на мішок з кістками, який бореться за право дихати. Його батько Алі аль-Хаджаджі три тижні тому вже втратив одного сина через масовий голод, який охопив Ємен. Зараз чоловік боїться, що може втратити і другого сина також. 

  Війна у Ємені триває вже шостий рік. За останніми підрахунками, кількість загиблих внаслідок бойових дій перевищила 100 тисяч. Проте в ООН стривожені ще й іншим: Ємені ведеться більш підступна війна — економічна. Через неї країна опинилася у масштабній гуманітарній кризі. 14 мільйонів людей, а це близько половини населення Ємену, перебувають на межі голоду. 

  Про причини та наслідки масового голоду у Ємені читайте у репортажі The New York Times мовою оригіналу за посиланням.

  Фото: Tyler Hicks / The New York Times

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00