Темрява
  1 Листопада 2022

  Темрява

  Від 10 жовтня росіяни масовано обстрілюють ракетами і дронами обʼєкти української цивільної інфраструктури. У багатьох містах це призвело до віялових відімкнень світла, перебоїв із водопостачанням, вимкнення освітлення вулиць і автомагістралей. Влада закликає українців ощадливо користуватись електроприладами та бути готовими до раптового знеструмлення. Тролейбуси і трамваї у столиці замінили автобусами. Міністерство енергетики заявило про припинення експорту електроенергії до Європи.

  Вранці 31 жовтня Росія знову випустила по нашій території ракети і дрони. Більшість збили сили ППО. Втім, у десяти областях України було пошкоджено 18 обʼєктів критичної інфраструктури, здебільшого — енергетичних. Увесь день у країні відбувалися тривалі аварійні відімкнення світла. На місцях ударів працюють енергетики. Після чергових обстрілів 12 країн пообіцяли передати Україні 954 одиниці енергетичного обладнання.

  Скільки ще триватиме енергетичний терор — невідомо. Тим часом українці починають пристосовуватися до нової реальності — зі свічками, генераторами, світловідбивними елементами на одязі. Охоплену темрявою українську столицю зняв документальний фотограф Олексій Філіппов.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00