Ворог прагне паніки. Допомагаймо одне одному
  10 Жовтня 2022

  Ворог прагне паніки. Допомагаймо одне одному

  За ранок 10 жовтня Росія випустила по території всієї Україні 83 ракети, 43 з них збили сили ППО. Такі попередні дані Генерального Штабу України. 

  Під ракетні удари окупантів потрапили чотири райони Києва, є влучання по різних об’єктах критичної інфраструктури. П’ятеро людей загинули, ще 32 постраждали. Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація у Telegram.

  Президент Володимир Зеленський біля будівлі Офісу президента в центрі Києва закликав українців перебувати 10 жовтня в укриттях: «Ранок важкий. Маємо справу з терористами. Десятки ракет, іранські “Шахіди”. У них дві мішені.

  Енергообʼєкти — по всій країні: Київщина і Хмельниччина, Львів і Дніпро, Вінниця, Франківщина, Запоріжжя, Сумщина, Харківщина, Житормирщина, Кіровоградщина, південь. Вони прагнуть паніки й хаосу, хочуть знищити нашу енергосистему. Вони безнадійні.

  Друга мішень — люди. Спеціально обрали такий час і такі цілі, щоб завдати якнайбільше шкоди. Але. Ми — українці. Допомагаємо одне одному. Віримо в себе. Відновлюємо все зруйноване».

  Фотодокументаліст Сергій Коровайний зафіксував наслідки одного з влучань ворожої ракети по столиці.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00