Російський терор триває

  Російський терор триває

  Вранці 26 січня Росія здійснила 55 пусків ракет повітряного та морського базування. Російська армія запустила ракети Х-101, Х-555, Х-47 «Кинджал», «Калібр», Х-59 із літаків Ту-95, Су-35, МіГ-31К та кораблів із акваторії Чорного моря.

  Влучання були в одинадцяти областях України. Станом на 15-ту годину відомо про 11 загиблих, ще стільки ж отримали поранення. Через обстріли вкотре виникли проблеми з енергопостачанням. 

  «Силами і засобами протиповітряної оборони Збройних Сил України знищено 47 крилатих ракет, 20 з них в районі столиці. Крім того, три з чотирьох керованих авіаційних ракет Х-59 не досягли своїх цілей. Мета росіян залишається незмінною — психологічний тиск на українців та руйнування критичної інфраструктури. Але нас не зламати!», — написав у соцмережах головнокомандувач Збройних Сил Валерій Залужний.

  Місце прильоту на Київщині  зняв Данило Павлов, як кияни перечікували повітряну тривогу в метро В’ячеслав Ратинський. 

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00