«Під’їзд знищено вщент, він просто склався»
  14 Січня 2023

  «Під’їзд знищено вщент, він просто склався»

  Під час масованого ракетного обстрілу 14-го січня російська ракета влучила у девʼятиповерхівку в спальному районі Дніпра. На місці працюють співробітники ДСНС, медики, поліція. Добровольці з усього міста допомагають розбирати завали, аби рятувальні машини змогли проїхати на місце і відштовхують автівки, аби техніка могла працювати. Люди, що залишились на верхніх поверхах, подають сигнали ліхтарями, аби їх зняли пожежною драбиною. Станом на 19-ту годину відомо про пʼятьох загиблик і 39 поранених, семеро з них — діти, усі — госпіталізовані. Внаслідок атаки цілий район повністю знеструмлений та відключений від систем життєзабезпечення.

  Дніпровський фотограф Арсен Дроздаєв був у кілометрі від місця влучання, коли побачив, як летить ракета за кілька секунд до вибуху. Сподівався, що приліт — у ліс неподалік. 

  «Підʼїзд знищено повністю до третього поверху, він просто склався. Імовірно, є витік газу. Навколо — натовп людей і моторошне місиво з речей, що були у квартирах. Набережна перекрита транспортом», — говорить фотограф. 

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00