Раптом ваші консервовані помідори збирають раби?
  18 Липня 2019

  Раптом ваші консервовані помідори збирають раби?

  Тобіас Джонс, Айо Авокоя

  На півдні Італії мігранти зі Східної Європи та Африки часто працюють в умовах, які можна порівняти з рабством. Люди живуть у бараках і за важку фізичну працю отримують мізерні гроші. Найчастіше вони збирають врожай на італійських полях. Покупці навіть не підозрюють, якими стражданнями ця продукція потрапляє на полиці італійських та загалом світових супермаркетів.

  Найбільше мігрантів працює у Сицилії та Калабрії. Ці південні регіони здебільшого контролює мафія. У мігрантів відбирають документи, б’ють та ґвалтують. «Тут ніколи не почуваєшся безпечно. Навіть коли спиш, одне око тримаєш розплющеним», — розповіла журналістам Б’юті, мігрантка з Нігерії. 

  Як італійська мафія заробляє мільйони, експлуатуючи мігрантів, цілком та мовою оригіналу читайте на The Guardian за посиланням.

  Ілюстрація — Sean Smith/The Guardian

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00