Ракове містечко
  3 Червня 2019

  Ракове містечко

  Джамілс Ларті, Олівер Лафленд

  Ліворуч від будинку Мері Хемптон стоїть будинок її брата ― він помер від раку. Праворуч живе другий брат ― його дружина померла від раку. Сусіда через дорогу теж забрав рак. В американському містечку Резерв, штат Луїзіана, майже в кожному будинку хтось помер від раку або веде боротьбу з цією хворобою.

  Резерв розташований у самісінькому центрі промислового коридору між Новим Орлеаном і Батон-Руж, який вже понад тридцять років називають «Алеєю раку». Дослідження підтвердили, що повітря тут наповнене токсинами від розташованих поруч хімічних заводів. На земельній ділянці Мері Хемптон ризик занедужати на рак через токсичність повітря у 50 разів перевищує середні показники по країні.

  Цим репортажем The Guardian розпочало серію матеріалів про битву за чисте повітря, яке ведуть мешканці Резерва. Цілком та мовою оригіналу читайте за посиланням.

  Фото ― Julie Dermansky /The Guardian

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00