Прощання
    21 Січня 2023

    Прощання

    21 січня у Національному центрі «Український дім» відбулася церемонія прощання з керівництвом і співробітниками Міністерства внутрішніх справ України, які загинули в авіакатастрофі у Броварах. На закритій церемонії загиблих провели близькі, колеги-високопосадовці, Володимир і Олена Зеленські, дипломати, військові.

    В «Українському домі» прощалися із загиблими: міністром внутрішніх справ Денисом Монастирським, першим заступником керівника МВС Євгеном Єніним, державним секретарем МВС Юрієм Лубковичем, заступницею керівника Патронатної служби МВС Тетяною Шутяк, начальником управління забезпечення захисту Департаменту внутрішньої безпеки НПУ Михайлом Павлушком, старшим оперуповноваженим в особливо важливих справах Департаменту внутрішньої безпеки НПУ Андрієм Маринченко, провідним інспектором Департаменту комунікації МВС Миколою Анацьким.

    Водночас у Ніжині попрощалися з особовим складом Спеціального авіаційного загону, який загинув в авіатрощі: командиром повітряного судна — інструктором авіаційної ескадрильї Олександром Василенком, пілотом Костянтином Коваленком і бортовим механіком, прапорщиком Іваном Касьяновим. У Броварах відбулося прощання з Оленою Пономаренко та її 5-річною донькою Міланою, які під час падіння гвинтокрила були у дитсадку. 

    Церемонію прощання в «Українському домі» зафіксував документальний фотограф Ян Доброносов. 

    «На прощання прийшло дуже багато людей з Офісу Президента, парламенту — близько двох тисяч людей. Всі вони — колеги загиблих, і напруга була жахлива. Відчувалося, що люди плачуть душею за людьми, яких вони знали і з якими працювали. Мої колеги теж важко переживають цю подію — багато хто знав нашого колегу фотографа Миколу Анацького, бачились з представниками МВС на престурах на звільнених територіях. Це горе обʼєднало нас усіх, ця трагедія — великий шок для кожного», — говорить Ян Доброносов.


    Бортовий номер 54
    Внаслідок авіакатастрофи у Броварах загинуло керівництво МВС та цивільні. Фоторепортаж В’ячеслава Ратинського

    Дочитали до кінця! Що далі?

    Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

    У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

    Щотижня надсилаємо
    найцікавіше

    0:00
    0:00