Бортовий номер 54

  Бортовий номер 54

  18 січня о 8:20 у Броварах впав гелікоптер Держслужби надзвичайних ситуацій. На борту перебувало 9 людей: 6 представників оперативної групи Міністерства внутрішніх справ (серед них — міністр Денис Монастирський, перший заступник міністра Євгеній Єнін та державний секретар Юрій Лубкович), а також 3 члена екіпажу ДСНС. Усі загинули. Відомо, що гелікоптер мав доставити керівництво МВС в одну з гарячих точок.

  Вертоліт упав поряд із дитячим садочком, сталася пожежа. Станом на 12-ту годину відомо про 18 загиблих, з них три дитини. 29 постраждалих (серед них 15 дітей) госпіталізовано.

  Пожежу ліквідовано, на місці працюють усі служби. Причина катастрофи наразі не відома. Повітряні Сили припускають, що розслідування потребуватиме часу. Імовірно, буде створена державна комісія, до якої увійдуть авіаційні фахівці.

  Нацполіція просить свідків трагедії звернутись до правоохоронців і надати свідчення, які є важливими для з’ясування причин трагедії.

  «Вертоліт ДСНС ЕС-225 (бортовий номер 54) неодноразово залучався до виконання завдань із транспортування особового складу до місць виникнення надзвичайних ситуацій. Екіпаж судна був підготовлений до виконання завдань при складних умовах, мав необхідну кількість годин нальотів саме на вертольотах ЕС-225», — пише на своїх ресурсах пресслужба ДСНС.

  Перші години на місці катастрофи задокументував Вʼячеслав Ратинський. 

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00