![Очі війни. За поглядами — наші захисники Очі війни. За поглядами — наші захисники](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/04/SK_02990-scaled-e1649146999345.jpg)
Очі війни. За поглядами — наші захисники
За місяць до початку великої війни Росії проти України ми опублікували фотопроєкт Сергія Коровайного «Очі передової» з портретами бійців, які тримали оборону на Донеччині. З міркувань безпеки, редакція не називала їхні імена та підрозділи, але показала натомість очі військових — погляди людей, які захищають наш східний рубіж.
Із початком повномасштабного вторгнення Росії ці чоловіки очікувано вступили у бої за нашу землю. Дотепер один із них, на жаль, загинув, один зник безвісти і, щонайменше, п’ятеро отримали різної складності поранення. З дозволу військових публікуємо розширену версію фото проєкту і називаємо імена та показуємо обличчя тих, кого уже можна назвати. На цих знімках морпіхи з 503-го окремого батальйону морської піхоти і бійці Правого Сектору, які ціною власних життів продовжують захищати нас від російської агресії.
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/01/SK_04232-e1643644595925.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/04/SK_02990-1620x1080.jpg)
«Бодя не зміг вийти з оточення, — розповідає побратим морпіха. — Ми підбили три російських БМП, і потім в одній з машин знайшли його документи. Знаючи Вацика, він би не здався живим. Але ми все одно віримо, що Богдан зміг вибратися. Можливо він у полоні».
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/01/SK_04194-e1643644944404.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/01/SK_04323-e1643644574613.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/01/SK_04427-scaled-e1643644552713.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/01/SK_04156-e1643644684570.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/01/SK_04183-e1643644674166.jpg)
![Знімок із серії Очі передової](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/01/SK_03758-e1643644703343.jpg)
![Очі передової. Серія Сергія Коровайного](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/01/SK_04415-e1643644563228.jpg)
![Фото із серії Очі передової](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/01/SK_03919-scaled-e1643644693735.jpg)
![Фотосерія Сергія Коровайного Очі передової](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/01/SK_04227-e1643644609662.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/04/SK_03092-1620x1080.jpg)
![Очі передової](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/01/SK_02988-e1643644739764.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/01/SK_02948-e1643644749962.jpg)
Редакція Reporters висловлює подяку усім чоловікам та жінкам, які в лавах української армії боронять Україну. У цьому проєкті немає жіночих очей лише тому, що в момент зйомки жінок на позиціях, де працювала знімальна група, не було.
Дочитали до кінця! Що далі?
Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.
У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.