Повернення із задзеркалля

  Повернення із задзеркалля

  Восьмий рік країну перекопано траншеями. Вони пронизують нас пунктирами новинних повідомлень, зрадницьки тривожать правдою, охоплюють тугою й болем за колись близьке, а нині вирване — подекуди навіки. 

  І поки ми сьогодні, немов сполохані голуби, здіймаємось над нашими уявно мирними життями, переосмислюючи орієнтири і опори, там, у справжніх траншеях на передових позиціях Донеччини й Луганщини, — стоять вони. 

  Їхні очі пильнують ворога, але водночас і наше сумління. 

  Їхні погляди звучать все ближче і суворіше. Але від цих поглядів твердішає земля під нашими ногами.

  Ми поїхали до них, щоб відобразитись у їхніх очах. 

  Сергій Коровайний — український фотограф та візуальний сторітелер. Випускник програми з Visual Storytelling, стипендіат Програми імені Фулбрайта (США). Знімає, зокрема, для Reporters, Радіо Свобода, Ukraїner, Financial Times, ООН і The Gate Agency.

  Знімок із серії Очі передової

  Очі передової. Серія Сергія Коровайного

  Фото із серії Очі передової

  Фотосерія Сергія Коровайного Очі передової

  Фотосерія Очі передової

  Очі передової

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00