Напередодні побачення

  Напередодні побачення

  Костянтин Буновський — український фотограф, що живе у Харкові й співпрацює з Reuters, Reporters., УНІАН, Українською правдою. Його роботи увійшли в книгу The Other Hundred —  міжнародний фотопроєкт, що був задуманий як альтернатива списку Forbes топ-100. Також у 2014 році одна з його робіт увійшла у сотню найкращих кадрів світу за версією Reuters.

  «У квітні 2016 року в Качанівській колонії під Харковом, де відбувають покарання жінки, засуджені до довічного позбавлення волі, одна з ув’язнених узяла шлюб. Тоді така подія в Україні сталася вперше. Історія цікава й тим, що нареченим був чоловік з-поза в’язниці, цілком вільний.

  Попри те, що їхнє весілля відбувалося в умовах в’язниці, його знімало багато репортерів. Наречені мусили розповідати на камеру щось про себе, про знайомство, власне життя. Було помітно, як вони хвилювалися та переживали ще й через це. 

  Зрештою, після всіх урочистостей подружжю «подарували» довге побачення в спеціальній кімнаті для зустрічей. Там вони нарешті могли побути вдвох.

  У момент, коли репортерів попросили розійтися, я і зробив цей знімок. На ньому, мабуть, зафіксовано єдиний момент, коли наречені виявили власні емоції одне для одного».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00