Маніяк поміж нами
  22 Березня 2019

  Маніяк поміж нами

  Дмитро Фіонік

  «Слово «маніяк» у когось може викликати усмішку, в когось — асоціюється з хорошими фільмами. У реальності ж нічого хорошого немає. Крик матері вбитої дитини витримати неможливо» — медіа-проект «Заборона» опублікував чотирисерійний цикл репортажів-розслідувань про серійних маніяків та групу експертів, яка займалась їхнім пошуком в Україні.

  Автор текстів — Дмитро Фіонік, знаний в Україні репортер, екс-редактор відділу «Велика тема» журналу «Фокус», а нині один із редакторів «Заборони». Він провів грандіозну роботу і створив нечуваний дотепер в українському репортажному просторі проект. Понад півроку досліджував тему маніяків, провів десяток інтерв’ю зі слідчими та провідними маніякознавцями України для того, щоб реконструювали маловідомі, криваві події, а також розповісти історію створення й занепаду нової криміналістичної школи.

  «Упродовж останніх десяти років в Україні спіймали кількох серійних убивць. Найкривавіший з них — сексуальний маніяк на прізвисько Елвіс. Він діяв у Васильківському районі Київської області. Водночас у тій же місцевості жінок переслідували ще два маніяки. Щоб їх вирахувати, криміналісти почали створювати унікальну технологію впіймання серійних злочинців», — так починає свій перший текст Дмитро Фіонік.

  Читайте усі чотири серії за посиланням.

  Фото — Антон Скиба.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00