Літератори факту 3.0.
  6 Травня 2020

  Літератори факту 3.0.

  Розмови з польськими репортер(к)ами «третього покоління»

  Відколи тексти польського репортера Ришарда Капусцінського здобули широке визнання не лише як журналістські матеріали, але й як література, у Польщі сформувалося вже три покоління репортерів. Їхні книжки здобувають успіх не лише вдома, але й за кордоном, у тому числі в Україні. 

  Про війни в Сирії та Україні, особисту безпеку й вирішення конфлікту на Донбасі. Про кухню диктаторів та відповідальність за зло, якої ми не помічаємо. Про важливість внутрішнього діалогу й травматичні розмови з героями. Про це та інше журналістка Дарія Мимка поговорила з трьома польськими репортерами — представниками й представницею «третього покоління»: Павелом Пеньонжеком, Вітольдом Шабловським, Катажиною Квятковською-Москалевич.

  Читайте всю серію тут

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00