Годинникар
  7 Вересня 2022

  Годинникар

  З вулиці Тріумфальної (колишня Луначарського) у Краматорську регулярно вирушають евакуаційні автобуси. Володимир Іванович, 76-річний майстер із ремонту годинників, працює тут вже 54 роки і виїжджати не хоче. 

  Іронізує, що для нього звідси одна дорога — на кладовище. Він вірить, що війна скоро скінчиться. Прогнозує, десь за місяць.

  Поміж ремонтами продає старі годинники. Каже, у деяких радянських годинниках — швейцарські механізми. «Вас точно переживуть», — жартує Володимир Іванович, пропонуючи їх покупцям.

  Володимир Іванович, 76-річний майстер із ремонту годинників

  Долучайтеся до Спільноти The Ukrainians, щоби отримувати друкований примірник Reporters двічі на рік


  Володимир Іванович, 76-річний майстер із ремонту годинників
  Володимир Іванович, 76-річний майстер із ремонту годинників

  Автор світлин — фоторедактор Reporters Данило Павлов — наразі їздить гарячими точками країни разом із ДСНС, готуючи великий фотопроєкт, який незабаром можна буде побачити на нашому сайті.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00