Живі тримаються живих
  5 Вересня 2022

  Живі тримаються живих

  «Сергій Ісаєв, рятувальник 9-ї державної пожежно-рятувальної частини Харкова, яка найчастіше приходить на порятунок після російських обстрілів міста, тримає на руках врятоване кошеня. Тваринку дістали з-під завалів, що виникли внаслідок двох ракетних ударів. Під час гасіння вогню рятувальники почули крики кошеня. Один із пожежників, намагаючись його дістати, сам ледь не опинився під завалом — просто біля нього впала охоплена вогнем балка будівлі.

  Росіяни обстрілюють Харків ракетами по кілька разів на день. За вихідні, коли я був у місті, став свідком влучання принаймні чотирьох ракет, які зруйнували житлові будинки, пошкодили школу та готельно-розважальний комплекс. Росіяни хаотично обстрілюють цивільну інфраструктуру Харкова, використовуючи ракети С-300, які не призначені для ураження наземних цілей та мають велику похибку в точності».

  Автор світлини — фоторедактор Reporters Данило Павлов — наразі їздить гарячими точками країни разом із ДСНС, готуючи великий фотопроєкт, який незабаром можна буде побачити на нашому сайті.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00