Френк Сінатра застудився
  22 Березня 2019

  Френк Сінатра застудився

  Гей Талезе

  Репортаж американського журналіста Гея Талезе про Френка Сінатру, опублікований у журналі Esquire в квітні 1966 року, дотепер залишається одним із найяскравіших прикладів «нової журналістики».

  Майже 50-річний співак зі світовим іменем цілковито відмовився дати журналові інтерв’ю через попередні непорозуміння з медіа. Однак це не зупинило репортера — протягом трьох місяців він буквально всюди переслідував Сінатру, описував кожен його крок та говорив із людьми з його оточення: секретарем, перукарем, агентом, водієм, музикантами, студійними босами, партнерами з покеру, дітьми та колишніми дружинами. Зрештою текст вийшов настільки повним, ніби автор знав Френка Сінатру змалечку.

  Видання витратило на цей матеріал понад 5 тисяч доларів. Але вкладені кошти виправдали себе — опісля публікації текст миттєво став сенсацією.

  Читайте репортаж мовою оригіналу за посиланням.

  Фото — John Dominis.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00