Зверніть увагу: цей сайт стає архівним, але не засмучуйтеся. Тепер Reporters — не онлайн-медіа з друкованою версією, а навпаки: паперовий журнал, що виходить 4 рази на рік і має діджитал-доступ для нашої Спільноти. Долучайтеся, щоб читати і дивитися усі нові репортажі та фотоісторії на сайті The Ukrainians Media та регулярно отримувати свій друкований Reporters

    Це «Диво» — другий номер журналу Reporters йде у друк
    17 Листопада 2021

    Це «Диво» — другий номер журналу Reporters йде у друк

    Очікуємо отримати свіжі примірники у середині грудня

    Команда Reporters завершує макетування нового числа друкованого журналу і вже за кілька тижнів амбасадори й амбасадорки The Ukrainians зможуть отримати свіжі примірники. Новий випуск очікуємо з друкарні в середині грудня.

    Темою нового номера стало диво. Невипадкові життєві збіги, неймовірні повороти долі і дрібні побутові чудеса, які змушують нас дивуватися і дивитися на світ із вдячністю.

    Дивом вважаємо щоденну турботу подружжя з фронтового селища Верхньоторецьке про квіти, які вони вирощують у власній оранжереї. Вісім років поряд триває війна — уламки від снарядів раз у раз розривають покрівлю теплиці, але квіти продовжують квітнути. Дивом вважаємо порятунок Мойсея Вайншельбойма — хлопчика, що вижив під час Голокосту. Сьогодні йому вже 94. Він сіє петрушку, саджає картоплю і радіє прожитому. Дивом вважаємо одужання від раку львівського фотографа Тараса Бичка. Усі емоції, які переживав під час лікування, він карбував у знімках і тепер ділиться цим досвідом. 

    Над історіями працювала команда репортерок: Ольга Омельянчук, Олена Лівіцька, Христина Коціра, Альона Савчук, Емма Антонюк та інші, а також фотографи Сергій Коровайний, Олександр Маслов, Ігор Єфімов, Валентин Кузан, Олександр Рупета та інші. Авторка ілюстрованої обкладинки — Маша Фоя. 

    «Ми вирішили зробити доброю традицією запрошувати до роботи над номером письменників і письменниць. Цього разу  про власні стосунки з дивами розмірковували Станіслав Асєєв, Катерина Калитко, Роман Малиновський, Ірина Славінська, Таня Малярчук», — розповідає шеф-редакторка Reporters Марічка Паплаускайте.

    Окремий подарунок для читачів і читачок — переклад одного з найкращих текстів, який виходив на сторінках швейцарського журналу Reportagen. Це історія про пана Чена — офісного працівника з Китаю. Щодня після роботи він їздить патрулювати міст, що простягається над річкою Янцзи майже на сім кілометрів. Там пан Чен намагається перешкоджати людям, які вирішили вчинити самогубство. За кілька років йому вдалося порятувати уже кілька сотень життів. Про те, як подібні історії змінюють нашу свідомість, ми поговорили з головним редактором Reportagen Даніелем Пунтасом Бернетом.

    Нове друковане число Reporters створене за підтримки незалежної організації European Endowment for Democracy, а також завдяки фінансовій підтримці від членів Спільноти The Ukrainians Media. 

    Журнал не для продажу, натомість поширюємо його серед амбасадорок і амбасадорів The Ukrainians. Долучитися до Спільноти можна за цим лінком

    Нагадаємо, журнал Reporters, який входить до екосистеми The Ukrainians Media і понад два роки існував у онлайн-форматі, вперше вийшов друком у травні 2021 року. Перший номер був присвячений 30-річчю Незалежності України.

    Щоб отримати свій примірник, долучайтеся до Спільноти амбасадорів та амбасадорок The Ukrainians. Так ви допоможете нашій команді і надалі творити якісне друковане медіа


    Дочитали до кінця! Що далі?

    Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

    У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

    Щотижня надсилаємо
    найцікавіше

    0:00
    0:00