Боєць
  21 Травня 2019

  Боєць

  Сі Джей Чиверс

  Сем Сіата ― ветеран війни в Афганістані. Його знають як вправного морпіха. За спиною ― жодного кримінального минулого. Хлопець не мав чіткої мети, коли він увійшов у чужий дім. Він точно не збирався грабувати абощо. Та коли Сем прокинувся в лікарні з ножовими пораненнями, до палати зайшли детективи.

  У 2014 році Сема Сіату заарештували за те, що у нетверезому стані він увірвався у будинок до незнайомих людей. Там і отримав кілька поранень від господаря, власне іншого піхотинця. «Корпус морської піхоти навчив Сема Сіату стріляти. Війна в Афганістані навчила його вбивати. Ніхто не навчив його, як повернутися додому».

  За історію про не готового до мирного життя ветерана журналіст Сі Джей Чиверс у 2017 році отримав Пулітцерівську премію.

  Цілком та мовою оригіналу читайте репортаж за посиланням.

  Фото ― Devin Yalkin / The New York Times.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00