Антивірусний репортаж
  16 Березня 2020

  Антивірусний репортаж

  Катерина Коваленко, Євген Спірін

  Станом на неділю, 15 березня, в Україні було вже три підтверджених випадки гострого респіраторного захворювання, викликаного коронавірусною інфекцією COVID-19. Кабінет міністрів заборонив масові заходи, чиновники та політики закликали українців до соціальної самоізоляції. Однак парафіяни православних церков пішли на недільну службу. 

  «Я щось у цей вірус не дуже вірю. Думаю, це змова фармакологічних компаній, щоб випробовувати на нас вакцини». «Я читав, що він лише китайців уражає, що його навмисно зробили в лабораторії. А всі інші хворіють на застуду». Таке та інше почули кореспонденти «Бабеля» Катерина Коваленко та Євген Спірін, які відвідали кафедральні храми Православної церкви України й Української православної церкви Московського патріархату, щоб подивитися, як реагують віряни на загальну небезпеку.

  Читайте репортаж за лінком.

  Фото — Сергій Моргунов / «Бабель»

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00