30 років у 30 фотографіях
  23 Серпня 2021

  30 років у 30 фотографіях

  Події, що визначали життя незалежної України

  24 серпня 2021 року незалежній Україні виповниться 30 років. Для історії цей ювілей — лише мить. Для людини — ледь не половина життя. Спільно з Українським ПЕН, організацією, створеною з метою захисту свободи слова й сприяння розвиткові літератури, ми попросили тридцятьох відомих українців обрати найвизначніші події історії незалежної України, які вплинули на життя кожного з нас.

  До експертного кола увійшли члени українського осередку Міжнародного ПЕН-клубу: письменниці, правозахисники, журналістки, історики, філософи й перекладачки. Спільно вони склали список із понад сотні ключових для країни подій, а тоді голосували за 30 найбільш визначних. Утім, зробити однозначний вибір не завжди було просто. Тому зрештою ми вирішили опублікувати не лише події-переможниці у кожному з років, але по дві інші — як такі, що теж мали відчутний вплив на курс, яким Україна рухалася у ці три десятиліття незалежності.

  ДИВИТИСЯ ПРОЄКТ

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00