Зверніть увагу: цей сайт стає архівним, але не засмучуйтеся. Тепер Reporters — не онлайн-медіа з друкованою версією, а навпаки: паперовий журнал, що виходить 4 рази на рік і має діджитал-доступ для нашої Спільноти. Долучайтеся, щоб читати і дивитися усі нові репортажі та фотоісторії на сайті The Ukrainians Media та регулярно отримувати свій друкований Reporters

    Зумовлено пандемією
    12 Березня 2021

    Зумовлено пандемією

    Час нової реальності. Рівно рік тому, 12 березня 2020-го, в Україні оголосили перший карантин, аби стримати пандемію COVID-19. Він мав би тривати усього три тижні, та переріс у багатомісячну боротьбу з невідомим. За рік протистояння коронавірус діагностували у понад 1,4 мільйона українців, майже 28 тисяч із них померли. 

    Наразі офіційна статистика свідчить про третю хвилю коронавірусу. Найшвидше COVID-19 поширюється у Закарпатській та Івано-Франківській областях. Тут реанімації опорних лікарень заповнені на 100% і чи не щодня збільшується кількість важкохворих, яким не вистачає місць у стаціонарі. 

    Із кінця лютого 2021 року країна почала вакцинувати проти коронавірусу медиків та військових. Тих, хто тримає оборону на передовій у лікарнях та на Донбасі, щеплюють індійською вакциною «CoviShield», яка є аналогом розробленої Оксфордським університетом вакцини «AstraZeneca». Втім дата початку масової вакцинації населення досі невідома. Охочі стати у чергу на безкоштовне щеплення можуть подати онлайн-заявку на порталі держпослуг «Дія».  

    На фото: За місяць після оголошення карантину на в’їздах і виїздах з великих міст з’явилися контрольно-пропускні пункти. Пасажирам автомобілів, що проїжджали повз, вимірювали температуру і могли оглядати речі. У разі виявлення людей з важкими ознаками захворювання працівники КПП мали викликати «швидку допомогу».


    Також читайте та дивіться документальний проєкт Reporters. про перший рік пандемії:

    Дочитали до кінця! Що далі?

    Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

    У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

    Щотижня надсилаємо
    найцікавіше

    0:00
    0:00