Життя
  3 Листопада 2021

  Життя

  Фейсбук-спільнота «Українська вулична фотографія» взялася об’єднати фотографів зі спільною пристрастю до стріт-фото. Разом вони творять візуальний архів життя сучасної України та українців. Щомісяця модератори групи спільно з редакцією Reporters обирають найкращу світлину. У жовтні відзначили фотографа Володимира Возного зі Львова.

  «У середині жовтня ми з друзями, фотографами Тарасом Бичком і Мішею Куликом, мандрували півднем України, щоби відзняти матеріал для фотопроєкту “Дороги”, над яким працюємо разом. Ми документуємо життя українців та їхній побут у різних куточках країни. Минаючи село Миколаївка Одеської області, розташоване на березі Дністровського лиману, я помітив, як у променях осіннього сонця на подвір’ї одного з тамтешніх будинків мати колисала дитину. Враження перетворилося на образ: немовля під непростим родинним деревом, що вже зазнало втрат, але, сягаючи своїм корінням глибин, і досі живить нові паростки.

  У такі моменти враження змінює звичний рух твого життя. Мені захотілося зупинити автомобіль і зробити цей кадр із майже біблійним сюжетом. І я подумав, що направду кожне подвір’я в українському селі заслуговує на окрему увагу. Зазирнувши крізь випадкову, ледь прочинену хвіртку, поринаєш у глибокий світ національного побуту, де можна знайти усю красу та біль сучасної України».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00