Жовта людина

  Жовта людина

  Фейсбук-спільнота «Українська вулична фотографія» взялася об’єднати фотографів зі спільною пристрастю до стріт-фото. Разом вони творять візуальний архів життя сучасної України та українців. Щомісяця учасники групи спільно з редакцією Reporters обирають найкращу світлину. У лютому відзначилася київська фотографка Єлизавета Букреєва. 

  «Цьогоріч у Києві видався сніжний кінець зими. Діти були у захваті — можна просто у дворі кататися на санчатах і льодянках. Доросліші та відчайдушніші натомість обирали для катання великі гірки на транспортних розв’язках. Повертаючись додому, я не планувала затримуватися на одній із таких. Але магічна «синя година» сутінок вирішила все за мене. Часто вдала вулична світлина є подарунком для фотографа — але цей подарунок не чекає на тебе, а вимагає уваги, швидкої реакції та досвіду.

  Дівчина у жовтому костюмі, сніг і сутінки — все склалося, подумала я. Хоча світлину зроблено на одній з найпопулярніших локацій для катання у цьому районі, вона геть не весела. Містично мінорний настрій, дивна “жовта людина” в ямі та мовчазний діалог між героями втаємничують насправді звичайну ситуацію, роблячи буденне особливим. Утім, зробивши його і трохи посперечавшись із продавцем на стихійному ринку, якому заважав мій спалах, я буденно побігла грітися додому».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00