Закрийте небо. Гинуть діти
  18 Березня 2022

  Закрийте небо. Гинуть діти

  Центральну площу Львова заповнили 109 порожніх дитячих візочків — як символ 109-ти вбитих війною українських дітей, яким вони вже ніколи не знадобляться. Саме така цифра фігурує в офіційній статистиці дитячих смертей від  24-го лютого через російський терор — обстріли гуманітарних коридорів, лікарень, житлових будинків. 

  «Це та страшна ціна війни, яку сплачує сьогодні Україна. І ми закликаємо всіх дорослих всього світу єдиним щитом вберегти українських дітей і подарувати їм майбутнє. Вимагайте від урядів інших країн закриття неба над Україною», — закликав мер Львова Андрій Садовий. Також він попросив українців розповідати про злочини росіян у соціальних мережах з хештегом #closethesky.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00