Все склалося
  12 Листопада 2019

  Все склалося

  Вулична фотографія — особливий жанр. Фотографи, які працюють у ньому, використовують техніку «чесної фотографії»: фіксують події та емоції такими, якими вони є, без спотворень. Зображують людей у громадських місцях і звичних ситуаціях, але разом із тим шукають у кожному кадрі особливу атмосферу та естетику.

  Фейсбук-спільнота «Українська вулична фотографія» взялася об’єднати фотографів зі спільною пристрастю до вуличної фотографії. Разом вони творять візуальний архів життя сучасної України та українців.

  Щомісяця учасники спільноти разом із редакцією Reporters. обирають найкращу світлину.

  Тарас Бичко ― львівський фотограф, працює у жанрі вуличної та документальної фотографії, засновник колективу «380 Collective» та член об’єднання «Little Box», діяльність яких спрямована на розвиток та популяризацію вуличної фотографії в Україні. Фіналіст конкурсів Miami Street Photo Festival, London Photo Festival, переможець Documentary Family Awards у категорії «Environmental portrait». Його роботи увійшли до книги «100 Great Street Photographs». 

  «Цей кадр я зробив у жовтні в одному з мікрорайонів Львова. Складно описати цю фотографію, оскільки на ній зображено, здавалося б, цілком буденний момент.  Але це яскравий приклад того, коли “все склалось”. 

  Ще здалеку я помітив цей сучасний “Фонтан” Марселя Дюшана,  але нічого особливого не відбувалось, і я б пройшов повз. Та як тільки наблизився ближче, з-за хмар вийшло сонце і красиве світло зробило цю сцену. Звичайно, пташки у польоті доповнили фотографію. У вуличній фотографії хороший кадр часто є “подарунком”, до якого треба бути готовим. А щастить тим, хто наполегливо та багато працює».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00