Вони повернулися!
  7 Вересня 2019

  Вони повернулися!

  У суботу, 7 вересня, у київський аеропорт «Бориспіль» приземлився літак зі звільненими з полону Кремля українцями. Їх зустрічали родичі та вище керівництво країни.

  До України повернулися 24 військові моряки, які були взяті у полон Росією у Керченській протоці і звільнити яких Росію зобов’язав Міжнародний трибунал ООН з морського права. А також ще 11 українців, яких Кремль утримував у в’язницях, — Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Володимир Балух, Роман Сущенко, Микола Карп’юк, Павло Гриб та інші.

  Публікуємо фоторепортаж із місця зустрічі зі звільненими бранцями Кремля Олексія Філіппова.

  [Репортаж створений за підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні. Погляди авторів не обов‘язково збігаються з офіційною позицією уряду Норвегії.]

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00