Весілля у селі
  26 Червня 2019

  Весілля у селі

  Ірина Мороз ― українська фотографка. Публікувалася у Kyiv Post, Kiev Telegraph, AP, EPA (European Pressphoto Agency), Demotix, Corbis Images. Учасниця українських і міжнародних фотовиставок.

  «Якось давні друзі попросили познімати їхнє весілля у селі. Погодилася відразу, але попередила, що зніматиму, як бачу ― без “мі-мі-мі”. Сільський колорит надихав на нестандартне й комічне. Ба більше, одружувався майбутній священник, тож наречена ставала не лише дружиною, а ще й матушкою. 

  Весілля було скромне, в тісному колі родичів і друзів. Молоді ночували у наметі в саду, хоча батьки були засмучені ― вони підготували кімнату. Зранку батюшка приніс матушці у намет тацю з виноградом і філіжанку кави. Священники теж бувають романтиками».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00