Ванна індустріалізації

  Ванна індустріалізації

  Сергій Коровайний — український фотограф, що знімає для Радіо Свобода, Ukraїner та The Gate Agency, продюсер New Cave Media. Це фото він зробив під час експедиції Приазов’ям влітку 2016 року.

  «Я зробив цю фотографію в останній день літа 2016 року на набережній Бердянська. Мене вразило це місце: кожен квадратний метр кишів життям — туристи фотографувалися, годували голубів і плавали в морі, рибалки сиділи над вудками в очікуванні бичка, крутилося оглядове колесо, гуркотіли крани в порту. Вантажний потяг зупинився між набережною і крихітним пляжем: його або обходили, або перелазили між вагонами, кудись поспішали. І посеред цього хаосу з’явився чоловік — без поспіху роздягнувся і почав приймати сонячні ванни.

  Для мене це уособлення Південної України, де індустріальне минуле зустрічається із туристичним сьогоденням. У цьому поєднанні є якась гротескна магія, зачарування дивними приазовськими містами, де нічого не змінюється. І цей чоловік, і вантажний потяг, і морські камені уявляються мені символом радянської епохи, яка досі панує у цьому регіоні».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00