Україна – Португалія 2:1

  Україна – Португалія 2:1

  Українська збірна з футболу перемогла збірну Португалії в матчі кваліфікаційного раунду і достроково вийшла до фінальної частини Євро-2020!

  Матч відбувся 14 жовтня на НСК «Олімпійський» у Києві і завершився рахунком 2:1 на користь України. Два голи забили Роман Яремчук та Андрій Ярмоленко, один — Кріштіану Роналду.

  Цією перемогою Україна здобула право на участь у Євро-2020. Заключний матч кваліфікації Євро-2020 збірна України проведе 17 листопада проти команди Сербії.

  [Матеріал опублікований за підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні. Погляди авторів не обов‘язково збігаються з офіційною позицією уряду Норвегії.]

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00