Удар по Первомайському

  Удар по Первомайському

  Щонайменше 41 людина постраждала, із них 12 — діти. Поки Первомайський на Харківщині прощалося із Олегом Фадєєнком, загиблим бійцем батальйону ГУР «Кракен», росіяни обстріляли населений пункт ракетами з «Іскандера». 

  Внаслідок обстрілу сьогодні, 4 липня, поранення зазнав 10-місячний хлопчик. Дитину доправили у реанімацію, станом на вечір вівторка лікарі оцінюють її стан як стабільний. 

  Удар окупантів прийшовся на територію поблизу багатоповерхівки. Уламками «Іскандера» посікло загалом дев’ять житлових будинків. Спалахнула пожежа. За словами голови Харківської ОВА Олега Синєгубова, в результаті обстрілу у Первомайському без даху над головою залишилися майже дві тисячі людей. Місцевих мешканців евакуюють, адже ДСНС має надати висновки про стан несучих конструкцій пошкоджених будинків.

  Росіяни не вперше обстрілюють містечко. Торік восени від ракетного удару по Первомайському загинули четверо людей, серед яких 15-річна дівчина.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00