Убивчий металобрухт
  12 Грудня 2022

  Убивчий металобрухт

  «Урагани», «Смерчі» і «Гради», залишки крилатих ракет і заборонених міжнародним правом касетних снарядів. У Харкові зібрали рештки російської зброї, випущеної по місту за період великої війни. Нині на місці працюють криміналісти — збирають докази російської агресії проти цивільних людей.

  Наразі за фактом обстрілів на Харківщині правоохоронці відкрили близько шести тисяч кримінальних справ. Щонайменше 1635 людей в області загинули внаслідок російської агресії з кінця лютого. 

  Кладовище російської зброї відзняв документальний фотограф Олексій Філіппов. «Те, що учора було російською зброєю — сьогодні речові докази воєнних злочинів проти України. Ми не знаємо, скільки там цих снарядів, але це, вочевидь, космічні цифри. Зараз на рештках снарядів можна побачити адреси, куди вони влучили, написані українськими правоохоронцями для подальшого слідства. На жаль, це не просто назви вулиць та номери будинків. За ними стоять зруйновані оселі та життя українців», — вважає фотограф.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00