![Тиждень війни Тиждень війни](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/274680303_10222336775421284_7183220889321682564_n.jpg)
Тиждень війни
2 березня — сьома доба повномасштабної війни. Від 24 лютого, коли Російська Федерація почала відкрите збройне вторгнення в Україну, українці чинять опір по всіх містах і селах. Тим часом російська армія продовжує наступ і ракетні удари не лише по військовим об’єктам, але по житловим кварталам.
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/1123966-scaled-e1646234883853.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/1124017.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/274859517_4891035164277207_2972149328128050750_n.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/274918607_4894214617292595_7619853830443379318_n.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/274993394_4897185230328867_2062335102218308039_n.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/274923942_4894042860643104_1891835136787104421_n.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/274293815_4900158640031526_6188957382017619054_n.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/275128279_5671048889588987_8391838471541283386_n.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/275125462_5671048886255654_2814684357113247970_n.jpg)
Із самого початку війни хлопці щодня чергують у сховищі під панчішною фабрикою, прибирають там, готують чай для людей та слідкують за порядком, Житомир, 1 березня. Фото: В’ячеслав Ратинський.
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/1124563.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/1124848.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/275053284_10222338850753166_6316374174400874228_n.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/275032586_10222338837712840_3938698734678155074_n.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/275053273_10222338850113150_349776345549467452_n.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/275001248_10222338851193177_1788563713802422624_n.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/274680303_10222336775421284_7183220889321682564_n.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/1124602.jpeg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/1124383.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/1124779.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/274105190_424917882718391_1975279760991971666_n.jpg)
Загиблий російський солдат в місті Буча, 1 березня 2022. Фото: Сергій Нужненко / Радіо Свобода
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/1124377.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/1124587.jpeg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/1123594.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/274290831_470069621451028_6282233736355007185_n.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/1124479.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/1124332.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/1124365.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/1124356.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/1124257.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/1124236.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/1124176.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/1124092.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/1124704.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/274609177_4905554389491951_7043137178961892676_n.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/274911829_4898161423564581_9037569534465752821_n.jpg)
![](https://reporters.media/wp-content/uploads/2022/03/274332648_4894991330548257_7180930574451970297_n.jpg)
Дочитали до кінця! Що далі?
Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.
У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.