Ти просто робиш свою роботу. Не за гроші — для людей
Охоронець пам’ятника-музею «Золоті Ворота» зустрів велику війну на роботі, і тепер мріє тут же зустріти перемогу. Завідувачка Київського обласного перинатального центру рятує життя породіль та малюків під час бомбардувань, і зізнається, що робота допомагає їй справитися зі страхом. А машиністи знову запущеної кільцевої електрички, яка стала єдиною можливістю для мешканців віддалених районів дістатися центру, кажуть, що раніше працювали за зарплату, а тепер — працюють для людей.
Життя в українській столиці, куди після нещодавнього звільнення Київщини починають повертатися мешканці, вирувало і під час масованих атак ворога. Завдяки рятувальникам, лікарям, касиркам супермаркетів і власникам ресторанів інфраструктура столиці продовжувала працювати. Наша команда підготувала спецпроєкт з 14-ма історіями про життєстійкійсть Києва та його людей.
Дочитали до кінця! Що далі?
Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.
У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.