Ті, що тримають небо
  31 Січня 2023

  Ті, що тримають небо

  З початком повномасштабного вторгнення робота української армійської авіації сильно змінилася. Уперше за останні 30 років наші льотчики більше не беруть участі в миротворчих місіях ООН за кордоном. Замість точкових задач із, зокрема, евакуації поранених, після 24 лютого 2022-го екіпажі Мі-8 та Мі-24 чи не щодня здійснюють вогневу роботу і живою мішенню луплять окупантів та їхню техніку.

  До появи в Україні західного озброєння саме армійська авіація відігравала чи не вирішальну роль у знищенні ворожих колон, що заходили на Чернігівщину, Сумщину, Харківщину й Херсонщину. Разом з артилерією, яка працює на відстані, льотчики гатили росіян буквально над їхніми ж головами. У лютому й навесні 2022-го екіпажі також доставляли допомогу на заблоковану «Азовсталь» у Маріуполі, а ще здійснювали зухвалі спецоперації на військових базах у прикордонних районах Росії.  Щоб урятувати тих, хто тримає наше небо, Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим»
  та Приватбанк збирають 31 000 000 гривень. Цих коштів вистачить, щоб на 100% покрити потреби армійської авіації у вогнетривкій формі та спеціальних авіаційних шоломах. Долучитися до справи може кожен.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00