Терористи вбивають щодня
  14 Червня 2023

  Терористи вбивають щодня

  Російські ракети та дрони продовжують бити по цивільних. Лише за останню ніч, проти 14 червня, «Калібри», що вдарили по Одесі, забрали життя трьох людей і поранили ще 13. Цієї ж ночі російські атаки вбили жінку у Костянтинівці та двох людей у Краматорську на Донеччині. Нікополь окупанти атакували важкою артилерією, обʼєкт інфраструктури на Кіровоградщині — «Шахедами». В обох випадках, на щастя, обійшлося без жертв. Перед тим росіяни двічі били по Оріховому на Запоріжжі, загиблих — троє. Атакували дронами Харківщину і Сумщину. Били по Херсонщині — прицільно по тих місцях, де тривала евакуація цивільних. 

  У ніч на 13 червня у Кривому Розі на Дніпропетровщині росіяни влучили у пʼятиповерхівку. Наразі відомо про 12 загиблих та 28 поранених. У цей же день російська ракета поцілила у склад бутильованої води, яку мали доставити, зокрема, на Херсонщину. На складі загинули семеро наших людей. 

  Роботу рятувальників у дворі криворізького будинку зафіксував документальний фотограф і кореспондент Donbas Frontliner Андрій Дубчак. ДСНСники виносять тіла та рештки загиблих на дитячий майданчик під будинком, де з ними працюють криміналісти та судмедексперти. 

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00