Зверніть увагу: цей сайт стає архівним, але не засмучуйтеся. Тепер Reporters — не онлайн-медіа з друкованою версією, а навпаки: паперовий журнал, що виходить 4 рази на рік і має діджитал-доступ для нашої Спільноти. Долучайтеся, щоб читати і дивитися усі нові репортажі та фотоісторії на сайті The Ukrainians Media та регулярно отримувати свій друкований Reporters
Масові убивства цивільних і сотні катівень — ось що, зокрема, залишає по собі Росія на деокупованих територіях. За словами начальника поліції Харкова Володимира Тимошка, на звільненій торік Харківщині катівні окупантів були буквально у кожному місті та селищі — загалом 19 в області. Лише в Ізюмі виявили 447 тіл у масових захороненнях і загалом 480 у місті та районі. Більшість із загиблих були з ознаками катувань або загинули внаслідок російських авіаударів чи обстрілів артилерією.
Нова фотосерія документального фотографа Михайла Палінчака — про сліди росіян у підвалах житлових будинків, музеях, нашвидкуруч зроблених братських могилах — всюди на звільнених українських територіях. Зараз ця серія на виставці у Римі. Згодом її побачать в інших країнах світу.
«Є багато проєктів, — каже Палінчак, — які займаються документуванням воєнних злочинів. Я намагаюсь робити це на мистецькому рівні, щоб привернути увагу не фахівців, а ширші маси».
Я робив ці знімки естетичними, аби навіть аудиторія, яка взагалі не хоче про це знати, приходила на виставки і побачила їх
Михайло Палінчак — український фотограф, який публікувався у The New York Times, Time, The Washington Post, The Guardian, Le Monde, Spiegel та багатьох інших світових виданнях. Брав участь у низці фотовиставок у США, Великобританії, Німеччині, Бельгії, Польщі. Протягом усієї каденції п’ятого Президента України Петра Порошенка Палінчак працював його офіційним фотографом.
Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.
У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.