Зверніть увагу: цей сайт стає архівним, але не засмучуйтеся. Тепер Reporters — не онлайн-медіа з друкованою версією, а навпаки: паперовий журнал, що виходить 4 рази на рік і має діджитал-доступ для нашої Спільноти. Долучайтеся, щоб читати і дивитися усі нові репортажі та фотоісторії на сайті The Ukrainians Media та регулярно отримувати свій друкований Reporters

    Свобода у шматку тканини
    17 Грудня 2021

    Свобода у шматку тканини

    Львівський фотограф Тарас Бичко працює у жанрі документальної фотографії. Він є учасником міжнародного колективу вуличних фотографів «Little Box Collective» та співзасновником групи «Українська вулична фотографія», діяльність якої спрямовано на розвиток і популяризацію цього жанру в Україні. Тарасові світлини відзначали у фіналах міжнародних конкурсів Miami Street Photo Festival, London Photo Festival і Documentary Family Awards.

    «Обдерті стіни, голі дерева, поламані стільці та викинуті дивани, що віджили свій вік, не є перешкодою для поступу і того, щоб, попри всі негаразди, жити і творити, друкувати історію свого буття. Біла фіранка — надія — розвіє смуток і печаль, і через розчинене вікно пропустить життєдайне сонце», — описує Тарас свою фотосерію «Свобода». 

    Старий пошарпаний диван на узбіччі білої від снігу дороги Тарас побачив, мандруючи з друзями зі Львова до Жовкви. Подумав тоді: як дивно по-новому можна побачити старі речі, які, здавалося б, мали давно відійти в небуття. Тема віджилих своє речей, які отримали нові значення, є наскрізною для всієї його фотосерії. 

    — Це ніби образ свободи, втілений у шматку тканини, що подорожує зі світлини у світлину у найрізноманітніших образах. Подорож свободи, — пояснює автор. 

    Фотосерія Тараса Бичка повністю доступна на особистому сайті фотографа.


    Фотосерія Тараса Бичка

    Дивіться також:

    Ізоляція

    Фотопогляд Тараса Бичка у внутрішню пандемію

    Дочитали до кінця! Що далі?

    Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

    У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

    Щотижня надсилаємо
    найцікавіше

    0:00
    0:00