Стрибок у веселку

  Стрибок у веселку

  Фейсбук-спільнота «Українська вулична фотографія» взялася об’єднати фотографів зі спільною пристрастю до стріт-фото. Разом вони творять візуальний архів життя сучасної України та українців. Щомісяця учасники групи спільно з редакцією Reporters обирають найкращу світлину. У липні відзначився фотограф Артем Тульчинський із Нікополя.

  «Герої моїх світлин не раз стрибали у воду, але це вперше супроводжувалося веселкою. Вона доповнила кадр, надавши йому завершеності. Для мене це фото стало подарунком природи за те, що я не тільки опинився в потрібний час у потрібному місці, але й дослухався до її тихого і ненав’язливого звернення. 

  Присівши на камені міської греблі у рідному Нікополі, я підкорився якомусь нестримному покликові відкласти камеру і просто насолодитися прекрасним природним явищем. Воно наче просило мене замислитися, що найкращі спогади повинні залишатися у голові, а не на карті пам’яті. І природа не забарилася віддячити мені за цю зупинку у буденній біганині — удосталь надивившись на веселку, вже повертаючись додому, я помітив малого стрибуна і встиг зробити фото».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00